pano 1

Aktuality

Predaj bytov - sekcia G

Na ulici Cintorínskej pokračuje dalšia etapa výstavby bytových domov - sekcia G, ktorá plynule nadväzuje na existujúcu zástavbu.

Jedná sa o štvorposchodový bytový dom s výťahom a osemnástimi bytovými jednotkami (2-izbové a 3-izbové). Stavba je v nasledovnom štádiu: hrubá stavba, strecha, priečky, omietky, zatepľovací systém ukončený, zdravotechnika, inštalácie ukončené, pokračujú dokončovacie práce, kladú sa obklady, dlažby. Predpokladaný termín kolaudácie je prelom 2.-3.Q 2018.

Záujemcovia majú možnosť si vybrať finálne produkty dokončenia bytu. 
V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Pripravujeme 

Predaj bytov - Sekcia F 

Výstavba bytových domov na ulici Cintorínskej sa ukončí sekciou F, ktorá plynule naviaže na práve realizovanú sekciu G. Taktiež sa jedná o štvorposchodový bytový dom s výťahom a osemnástimi bytovými jednotkami (3-izbové, 4-izbové). 

V súčasnosti je zhotovená hrubá stavba, zastrešená, zateplená, sú vymurované vnútorné priečky, zhotovená zdravotechnika, elektroinštalácie, práce pokračujú na úpravách povrchov - omietky.

Budúci kupujúci majú možnosť výberu podláh, obkladov, dlažieb, sanity, dverí atď podľa vlastného výberu - t.j. nechať si zhotoviť byt namieru podľa vlastných predstáv a potrieb.  Predpokladaný termín kolaudácie je leto 2019.

O násStavoúnia a.s. je spoločnosť pôsobiaca v regióne Novohradu od roku 1992. Medzi jej hlavné predmety podnikania patrí vykonávanie bytových, občianskych a priemyselných stavieb, ďalej výkopové a zemné práce, výroba betónovej zmesi vrátane jej dopravy a čerpania. 

Od roku 1998 až po súčasnosť, tvorí výstavba bytových domov v meste Lučenec jej najvýraznejšiu podnikateľskú činnosť. Ku dnešnému dňu sa zrealizovalo viac ako 300 bytov a nebytových priestorov.

Ďalšou významnou aktivitou je prenájom bytových, administratívnych a skladových priestorov v mestách Lučenec a Fiľakovo.